דלתות זכוכית למשרד

אם אתם רוצים לשדרג את המשרד שלכם ולהעניק לו חזות ייצוגית ועכשווית, כדאי שתשקלו את התקנתן של דלתות זכוכית למשרד עם חברת מ.גלאסאור. חברתנו תספק לכם דלתות זכוכית איכותיות בעלות חזות עדכנית על זמנית, שתעניק למשרד יתרונות פונקציונאליים ועיצוביים כאחד.

 

יתרונות העיצוב

דלתות מזכוכית מסופקות על ידינו חברתנו כחיצוניות ופנימיות יעניקו לחלל המשרד חזות יוקרתית ואלגנטית, אשר תמשיך להיות רלוונטית גם לאחר שנים רבות של שימוש. בנוסף לכך, דלתות זכוכית תורמת ליצירת מרחב פתוח, נקי, מואר ומרווח שנעים לשהות ולעבוד בו.  כמו כן, יש באפשרותנו לעצבן בהתאם לסגנון ואופי המשרד ולשלב בהן כיתובים, מדבקות והדפסות שונות.

 

היתרונות הפונקציונאליים

מעבר לחזות המרשימה והיוקרתית של דלתות הזכוכית שאנו מספקים, התקנתן במשרד תעניק לכם עוד מגוון יתרונות פונקציונאליים. ראשית, דלתות זכוכית מאוד פשוטות לניקוי ותחזוקה באמצעות מטלית ומגוון תכשירים ייעודים שיש בשוק. כמו כן, דלתות אלו מאפשרות לשקף כמות גבוהה של אור טבעי ומלאכותי, וכך הן תורמות להארת חללים שונים במשרד וחוסכות בתצרוכת החשמל שלו. בנוסף, אנו מספקים דלתות בטוחות, עמידות וחזקות, לרבות דלתות זכוכית מבודדות.

 

שירות מקצועי וליווי אישי לכל לקוח

הזמנת דלת זכוכית למשרד מחברתנו תזכה אתכם בשירות יעיל ומקצועי עם אחריות מלאה, המחויב לרצונות הלקוח, לזמינות מרבית ולעמידה בלוחות הזמנים. בנוסף, כל לקוח של חברתנו זוכה ליחס וליווי אישיים לכל אורך ההליך, החל מתכנון המרחב, בחירת דלתות מתאימות, ההתקנה עצמה וגם לאחר סיומה. הליווי מסופק על ידי צוות עובדים מקצועי מהשורה הראשונה, מיומן ואדיב, הנבחר על ידינו בקפידה. הצוות יסייע וייעץ לכם בתכנון ובחירת דלתות זכוכית המותאמות במדויק לצרכי המשרד מבחינת גודלן, אופן פתיחתן, סגנון עיצובן, רמת שקיפותן וגוניהן .כל זאת, במטרה להעניק לכם מוצר איכותי ושירות ברמה הגבוהה ביותר, לשביעות רצונכם המלאה.

 

להזמנת דלתות זכוכית למשרד ולקבלת  מידע נוסף בנושא, צרו קשר עוד היום עם חברת מ.גלאסאור בטלפון 054-2528866 וקבעו עמנו פגישת ייעוץ בחינם.