דלת הזזה זכוכית

דלתות שעשויות מזכוכית, בפרט כאלה שמתהדרות בעיצוב מיוחד, יכולות להתאים לסוגים רבים של מבנים וחללים. דלת הזזה זכוכית, למשל, יכולה להתאים למשרד קטן, כפי שהיא יכולה להתאים לחנות של בגדי מעצבים או למרפסת של דירת מגורים או לחדר ישיבות בתאגיד גדול.

בשורות הבאות נבין מדוע דלתות זכוכית מעוצבות הפכו לפופולריות כל כך גם לצרכים עסקיים, גם לצרכים פרטיים וגם למטרות נוספות אחרות.

עיצוב אלגנטי לשנים ארוכות

דלתות שעשויות זכוכית מעוצבת (וכמובן, גם עמידה) מבוקשות כל כך משום שהן בעלות מראה קלאסי, שתמיד מושך את העין. אלו דלתות שתמיד נראות חדשות, וכאשר מוסיפים להן ידית נאה או קישוטים שונים, הן יכולות להיות מרהיבות אפילו יותר.

בזכות המראה האלגנטי והאפשרות להתאים אותן לסגנונות עיצוב שונים, הן מבוקשות מאוד הן בקרב בעלי משרדים קטנים, הן בקרב פירמות גדולות, הן על ידי מעצבי פנים שכירים והן על ידי אדריכלים מנוסים.

התאמה לחללים קטנים

דלתות שעשויות מזכוכית, עם עיצוב מעניין, מבוקשות מאוד גם מפני שהן מתאימות מאוד לחללים קטנים. בניגוד לדלתות כבדות, עשויות עץ, מתכת או חומרים אחרים, דלתות זכוכית מסתדרות נהדר בחלל קטן. המראה השקוף מונע תחושה של סגירות או מחנק ולכן הן מקובלות למשל בחדרי ישיבות לא גדולים, בחללים המחולקים למשרדים רבים, בחנויות בעלות שטח מצומצם וכדומה.

דלת שהיא הזמנה

כאשר מתקינים דלת שעשויה מזכוכית, כזו שיש לה עיצוב מיוחד או עיטורים יוצאי דופן, הרי שהיא יכולה להתאים מאוד לכל מי שרוצה ליצור עניין בקרב לקוחות או קהל מטרה. כאשר חנות, למשל, בוחרת להתקין דלת זכוכית מעוצבת, הרי שהיא יוצרת תחושה של קבלת פנים בקרב לקוחות ועוברים ושבים. לא משנה אם מדובר בחנות נעליים או בחנות בגדים, חנות שעונים או חנות של אביזרי סלולר, היכולת להביט פנימה חשובה מאוד כאסטרטגיה של קידום מכירות בסיסי.

גם עיצוב של בית פרטי, כאשר רוצים לאפשר אור חופשי ותאורה חיצונית, ביחד עם תחושת ברוכים הבאים, משתלב היטב על דלתות זכוכית נאות. בכך, משיגים שילוב נהדר בין ה"פנים" לבין ה"חוץ".