מעקות זכוכית

 

מעקות זכוכית בהתאמה אישית

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בציבור הישראלי מבינים את היתרונות הגלומים במעקות זכוכית. מ.גלסאור, חברה מנוסה ומוכרת בענף הזכוכית, מציעה לכם מעקות זכוכית בסטנדרט גימור הגבוה ביותר, המותאמים בעיצובם, חזותם ואופן התקנתם לרצונות וצרכי הלקוח.

מעקה זכוכית בהתאמה אישית

עבורנו מהווים זכוכית בכלל ומעקות זכוכית בפרט עולם ומלואו, הפותח שלל אפשרויות עיצוב. את מגוון האפשרויות אנו פורסים בפני לקוחותינו במטרה להעניק להם מעקה העונה במדויק על הצרכים, הרצונות והסגנון המבוקש. לכן, כל לקוח שלנו זוכה לליווי אישי לאורך כל ההליך, החל מתכנון המעקה ועד להתקנתו. זאת, מטעם צוות מנוסה ומקצועי הקשוב לרצונות שלכם ויודע כיצד להפכם למציאות.

שלל אפשרויות עיצוב של מעקות זכוכית

אנו מציעים מבחר עשיר של אפשרויות עיצוב מעקות זכוכית, בהתאם לצרכים שלכם ולהעדפותיכם האישיות. כך למשל, תוכלו לבחור את גוון הזכוכית בשקיפות רגילה או מחוזקת, וכן זכוכית חצי שקופה, אטומה וזכוכיות בשלל גוונים. כמו כן, תוכלו לבחור אם המעקה יהיה אחיד ורציף או מקוטע, מעוגל או ישר זווית. גם חומרי הגלם הנוספים במעקה ואופן התקנתו והאחיזה בו נתונים לבחירה, בין אם על גבי עמודים, שתול ברצפה או בשילוב  אלמנטים וחומרים נוספים.

להזמנות ומידע נוסף

אם גם אתם רוצים לזכות במעקה זכוכית מעוצב בהתאמה אישית לחדר המדרגות, התקשרו עוד היום למ.גלסאור בטלפון              054-2528866. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מידע נוסף בנושא.